Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 18 × 48 cm |
| Model Number | JE-45 |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Certification | CE |
| Power (W) | 250w |
| Capacity | >1501ml |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| advantage | Large mouth diameter |
| peculiarity | portable |
| material | plastic |
Instock
There are no reviews yet.