Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 43 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Certification | CE |
| Power (W) | 201-500W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Pulp residue box capacity | 0.5L (inclusive) -1L (inclusive) |
| item number | SJ-023 |
| power | 201W (inclusive) -500W (inclusive) |
| rotational speed | 50 |
| Specifications | SJ-023 |
| Juicer maximum speed | 12000 rpm and below |
| IPO time | 2024 |
| Juicer additional features | Juicing |
| function | Juicing |
| Body material | Stainless steel + plastic |
| One-time maximum juice output | 1501Ml and above |
| capacity | 1000ml |
Instock
There are no reviews yet.