Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 23 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | TRITAN Material, High borosilicate glass |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | PBJ-012 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | >22001Rpm |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Mixing, Soya-bean Milk, Solid Food |
| Laying Method | Table |
| Certification | 3C, CE |
| Power (W) | 501-800W |
| Capacity | 1001-1500ml, Cold drink 1000ml /Hot drinks 800ml |
| Brand Name | Dobleuno |
| Origin | Mainland China |
| Product size | 203x175x321mm |
| Weight about | 1.9kg |
| Blade | 10-edged knife |
| Heating power | 600W |
| Stir power | 150W |
| Mixing knife material | 304 stainless steel |
| Featrue 1 | Juicer/Soy milk, Rice cereal |
| Featrue 2 | Automatic heating cooking |
| Featrue 4 | Wall breaking machine automatic heating cooking |
| Featrue 5 | Automatic keep warm |
| Appointment | 1-12 hours |
| Cleaning function | Yes |
| Type | Wall breaker/ Soybean Milk Machine |
Instock
There are no reviews yet.