Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.593 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 006 |
| Rating (Rpm) | 20001-22000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 8.5*8.5*20.7 |
| Function | Juicing |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Certification | CE |
| Power (W) | 40w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | HOMEFISH |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.