Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 36 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Certification | none |
| Power (W) | 501-800W |
| Capacity | 601-800ml |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Model: | 3L/6L |
| Outer bucket; | Diameter 18CM, height 11.5CM/diameter 22CM, height 16CM |
| Inner bucket: | 16CM diameter, 12.5C height, M/20CM diameter, 17CM height |
| Distance between inside | and outside is 1cm |
| The inner bucket area is | 2.5L/5.3L |
| Gross weight: | 1.5KG/6.3KG |
Instock
There are no reviews yet.