Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 39 × 46 cm |
| Haoyunma Model | B3000 |
| Cup Body Material | STAINLESS STEEL |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | B3000 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | <12000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 13.39*11.42*14.17 |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Automatic Pulp Ejection, Juicing |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | Manual |
| Type | Centrifugal Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 201-500W |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Model | B3000 |
| Speed | 2800r/min |
| Power | 330W |
| Net weight | 15kg |
| Dimensions | 340*290*360mm |
| Slag outlet size | 12*9CM |
| Inlet depth | 12CM |
Instock
There are no reviews yet.