Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.612 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 11 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | TRITAN Material |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | GC-Z03 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 15001-18000Rpm |
| Housing Material | TRITAN Material |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Juicing, Ice Crushing, STIRRING, Milk Shake, Mixing, Solid Food |
| Laying Method | Hand Held |
| Speed Adjustment | One Gear |
| Type | Centrifugal Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 10w |
| Capacity | <400ml |
| Brand Name | CREAROMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.