Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.854 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 17 × 11 cm |
| Model Number | A9 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 18001-20000Rpm |
| Function | Juicing, Milk Shake, Mixing |
| Laying Method | Hand Held |
| Certification | CE |
| Power (W) | 201-500W |
| Capacity | 600ml |
| Brand Name | raugee |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.