Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 100 × 211 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Certification | CE |
| Power (W) | >1500W |
| Capacity | 1501-2000ml |
| Brand Name | KOAL |
| Origin | Mainland China |
| Function1 | citrus orange hand self juicer extractor machine |
| Function2 | domesti juicer extractor machine |
| Function3 | extractor orange juicer machine |
| Function4 | juicer extractor machine hand |
| Function5 | industrial juicer extractor machine |
| Function6 | sugar cane juicer machine price |
| Function7 | grape juicer machine |
| Function8 | shuger cane juicer machine for business |
| Function9 | orange juicer extractor machine |
| Function10 | fresh juicer machine |
Instock
There are no reviews yet.