Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 53 cm |
| Cup Body Material | STAINLESS STEEL |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | ATT-002 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | <12000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 12.8*12.8*19.2inch |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | Manual |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 110W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | RURIOO |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220v/110v |
| Weight | 23KG |
Instock
There are no reviews yet.