Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 28 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 300W |
| Capacity | >2001ml |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| STORE TIPS | A set of products contains a battery |
| Size | 41.5*13.5cm |
| Material | Metal / Coil, ABS, Metal /, Coil |
| Warranty | 1 year |
| Output Power | 300W |
| Application | car washing gun |
| Color | black/white |
| Packing Weight | 2.2 kg |
| Logo | Accept Customized Logo |
| Packing | Toolbox |
| Outlet pipe | 5m |
| Voltage | 24V /48V/96V optional |
| Battery capacity | 24V:5600mAh/48V:10000mAh/96V:18000mAh |
| Fuel | Electric |
| Feature | cordless |
Instock
There are no reviews yet.