Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 14 × 16 cm |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | NO |
| Power Source | Electric |
| Model Number | 1133 |
| Design | Cruises |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Control Channels | 2 CHANNELS |
| Flight Time | NO |
| Remote Distance | NO |
| Warranty | NO |
| Dimensions | 180*85*121mm |
| Max Speed | NO |
| Charging Time | NO |
| Frequency | NO |
| Charging Voltage | NO |
| State of Assembly | Unassembled Kit |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic, Plastic |
| Brand Name | goni |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Model type | Assembly |
Instock
There are no reviews yet.