Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 28 × 51 cm |
| Power (W) | 150w |
| Capacity | 500-1000ml, 0.6L |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Power | 150W |
Instock
There are no reviews yet.