Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Dish Washer Safe, Juicing, Ice Crushing, Dry Grinding, Milk Shake, Soya-bean Milk, Ice Cream |
| Certification | CE, ROHS |
| Power (W) | >1500W |
| Capacity | 2000-2500ml |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
| Blender | Blender |
| 2 in 1 | 2 in 1 |
Instock
There are no reviews yet.