Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Juicing, Vegetable cutting, Meat Mincing, Ice Crushing, Egg Stirring, Mixing, Solid Food |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Single Gear (Masticating) Juicer |
| Certification | none |
| Power (W) | 25W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Battery capacity | 1200mAh |
| Charging method | USB |
Instock
There are no reviews yet.