Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 15 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | STAINLESS STEEL |
| Charging Port Shape | Crescent-shaped |
| Model Number | XMC-AiXin |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | <12000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 20*32*11cm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Dry Grinding, Juicing, Automatic Pulp Ejection, Tofu |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | Manual |
| Type | Wheatgrass Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | manual |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | JIQI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.