Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 15001-18000Rpm |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 1.001L-1.5L |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | >Two Gear |
| Type | Single Gear (Masticating) Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 501-800W |
| Capacity | 1501-2000ml |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Automatic Juicer, Fruit Milkshake Mixer, Coffee Bean Grinder, Meat Grinder |
Instock
There are no reviews yet.