Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 16 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Power (W) | 501-800W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.