Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 20 × 18 cm |
| Certificate Number | 21802156845 |
| CE | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | NO |
| Power Source | Electric |
| Model Number | A-20 |
| Design | Speedboat |
| Controller Mode | MODE1 |
| Control Channels | 3 channels |
| Flight Time | 10 minutes |
| Remote Distance | 120M |
| Warranty | 3 months |
| Dimensions | 53*16*13cm |
| Max Speed | 25km/h |
| Charging Time | about 4 hours |
| Frequency | 2.4G |
| Charging Voltage | 7.4v |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Brand Name | goni |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.