Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 37 × 46 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 250A |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 47.5*32*41CM |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Speed Adjustment | Manual |
| Type | Single Gear (Masticating) Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1w |
| Capacity | 500ml |
| Brand Name | TOPNOTCH |
| Origin | Mainland China |
| Name: | Sugarcane ginger juicer |
| Size: | 47.5*32*41CM |
Instock
There are no reviews yet.