Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.836 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 13 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Charging Port Shape | Round |
| Rating (Rpm) | 12001-15000Rpm |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Automatic Pulp Ejection, Juicing |
| Laying Method | Table |
| Type | Citrus Juicer |
| Certification | CE, ROHS |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | LISM |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.