Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 29 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >2001ml, 1L juicer cup 2L large pomace container |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| voltage (v) | 220 |
| after-sales service provided | None |
| warranty | None |
| operating language | English |
| application | Household |
| power source | Electric |
| app-controlled | NO |
| private mold | NO |
| type | Centrifugal Juicer |
| blade material | stainless steel |
| housing material | Plastic |
| function | Strength Control |
| dimensions (l x w x h (inches) | 440*290*430 |
| power (w) | 1800 |
| place of origin | Guangdong |
| heat preservation function | NO |
| Product name | Stainless Steel 4 In 1 Multifunction Juicer |
| N.W./G.W. | 6.3KG/7.1KG |
| Packing Size | 440*290*430mm |
| Carton Size | 590X455X872mm(4pcs) |
| Feeding chute | 85mm |
| Voltage/Frequency | 110V/220V-50Hz/60Hz |
| Color | Silver |
Instock
There are no reviews yet.