Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 30 cm |
| Charging Port Shape | Round |
| Rating (Rpm) | 20001-22000Rpm |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Laying Method | Table |
| Power (W) | 1000W |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| Tool head type | Four blade head |
| Pecturnal carte capacity | 0.5L(inclusive)-1L(inclusive) |
| power | 1000W |
| Whether the patent supply? | no |
| Inner liner material | Made of stainless steel |
| Housing process | Spraying |
| Maximum speed of juicer | 20001 rpm (inclusive) -22000 rpm (inclusive) |
| after-sale service | have |
| Shape of feeding port | rotundity |
| Maximum juice output at once | 801mL (included) -1000mL (included) |
| body material | Stainless steel |
| logo | Customizable logo |
| Packaging List | Machine manual |
| Is it a food grade material | yes |
| speed | 20001 rpm (inclusive) -22000 rpm (inclusive) |
| 3C certificate number | 2016010713927820 |
| Is there a built-in battery | No battery |
| additional function | Rapid slurry discharge |
| Style classification | Juicer cooking/food supplement machine |
| wrap | color box |
| With or without display screen | nothing |
| plug | Default Eurocode |
| function | squeeze juice |
| voltage | 220V |
| Intelligent type | Intelligence is not supported. |
| capacity | 1001mL(inclusive)-1500mL(inclusive) |
Instock
There are no reviews yet.