Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.87 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | STAINLESS STEEL |
| Charging Port Shape | Round |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | >22001Rpm |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Solid Food |
| Certification | 3C |
| Power (W) | 501-800W |
| Capacity | 801-1000ml, 850ml |
| Brand Name | kbxstart |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Heating power | 600W |
| Number of blades | 10 pieces |
| Product size | 140*180*280mm |
| Feature 1 | No need to filter |
| Feature 2 | one button cleaning |
Instock
There are no reviews yet.