Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | LLJH010WH01 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 20001-22000Rpm |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Juicing, Ice Crushing, Milk Shake |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | >Two Gear |
| Power (W) | 300W |
| Capacity | 1500ml |
| Brand Name | SIMPLUS |
| Origin | Mainland China |
| Color | White |
| Plug Type | EU Plug |
| Voltage | 220-240V |
Instock
There are no reviews yet.