Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 26 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Charging Port Shape | Round |
| Model Number | Juicers |
| Rating (Rpm) | <12000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 24X8.6X8.2cm |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Juicing |
| Laying Method | Hand Held |
| Speed Adjustment | No Selection |
| Type | Citrus Juicer, Blade |
| Certification | none |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | 400ml, 400ml |
| Brand Name | Lovoski |
| Origin | Mainland China |
| MainKey1 | portable home juicer |
| MainKey2 | home wireless small rechargeable juice cup |
| MainKey3 | multifunction electric juicer cup for kitchen |
| MainKey4 | household portable fruit smoothie blender |
| MainKey5 | kitchen electric juicer machine for fruit |
| MainKey6 | portable fruit blender for home kitchen |
| Features | Portable |
| Material | Food Grade PC |
| Size | 24X8.6X8.2cm |
Instock
There are no reviews yet.