Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Cup Body Material | STAINLESS STEEL |
| Charging Port Shape | Round |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | >22001Rpm |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Mini |
| Speed Adjustment | >Two Gear |
| Certification | 3C |
| Power (W) | 201-500W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | Supor |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.