Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.775 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 12 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Power (W) | 40w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric Citrus Juicer |
| Color | White |
| Material | Abs Plastic Abs Plastic |
| Voltage | 7.4v |
| Power Supply | USB Interface |
| Battery Capacity | 1200mah |
Instock
There are no reviews yet.