Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection, Juicing, Dry Grinding, Meat Grinding |
| Laying Method | Table |
| Type | Centrifugal Juicer |
| Certification | CE |
| Power (W) | 800W |
| Capacity | 1000ml |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.