Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 19 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Power (W) | 800W |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | SIFENE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.