Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 23 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 3304 |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Juicing |
| Laying Method | Table |
| Power (W) | 150w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | SIFENE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.