Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | 1.501L(Included)-2L(Included) |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Certification | ETL |
| Power (W) | 800W |
| Capacity | 1501-2000ml |
| Brand Name | Qcen |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.