Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Rating (Rpm) | 18001-20000Rpm |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Shape of Charging Port | Round |
| Pulp Container Volume | < 500ml |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Type | Single Gear (Masticating) Juicer |
| Power (W) | <200W |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.