Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 12 cm |
| Cup Body Material | TRITAN Material |
| Charging Port Shape | Round |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | <12000Rpm |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Function | Juicing, Ice Crushing, Mixing |
| Laying Method | Mini |
| Type | Citrus Juicer |
| Power (W) | 60w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.