Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 49 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | VEVOR, VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Inner Barrel Size | 6.88 x 5.51 in/17.5 x 14 cm |
| Outer Barrel Size | 8.66 x 5.62 in/22 x 14.3 cm |
| Product Weight | 12.8 lbs/5.8 kg |
| Inner Barrel Capacity | 0.88 gal/3.36L |
| Outer Barrel Capacity | 1.5 gal/5.5L |
| Product Dimensions | 9.8 x 11.85 x 17.9 in/25 x 30 x 45.5 cm |
Instock
There are no reviews yet.