Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | K2 |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 12x 12 x 19cm |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Juicing |
| Laying Method | Hand Held |
| Certification | CE, ROHS |
| Power (W) | 60w |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | Zoeydam |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.