Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.789 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 9 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Charging Port Shape | Round |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 12001-15000Rpm |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Juicing |
| Laying Method | Hand Held |
| Speed Adjustment | Manual |
| Power (W) | 130W |
| Capacity | 400ml |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Support | retail, wholesale and Dropshipp |
| input voltage | 7.4V |
| battery | 4000mah |
| Model | YC-03 |
| Feature 1 | mini blender |
| Feature 2 | Mixer machine |
| Feature 3 | fruit juicer |
| Feature 4 | Portable blender |
| Feature 5 | Orange juicer |
| Feature 6 | juicer machine |
| Feature 7 | Electric blender |
Instock
There are no reviews yet.