Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Rating (Rpm) | >22001Rpm |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | Manual |
| Power (W) | 1200-1500W |
| Capacity | 601-800ml |
| Brand Name | ZHIYU |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.