Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 31 × 16 cm |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Power (W) | 201-500W |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.