Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 20 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Certification | CE |
| Power (W) | 240W |
| Capacity | 500ml, 800 ml + 600 ml |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Item Model Number | SJ-003 |
| Rated Voltage | AC120V 60Hz |
| No-load Speed | 60r/min |
| Noise Level | ≤70dB |
| Power | 200W |
| Material | PC/PP/ABS |
| Product Size | 7 x 5.8 x 17.4 inch/179 x 147 x 442 mm |
| Net Weight | 5.7 lbs/2.6 kg |
Instock
There are no reviews yet.