Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Power (W) | 501-800W |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | Reemix |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.