Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Pulp Container Volume | 0.5L-1L |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | Two Gears |
| Type | Centrifugal Juicer |
| Certification | 3C |
| Power (W) | 201-500W |
| Capacity | 500-1000ml |
| Brand Name | SEJOY |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 110v US plug |
Instock
There are no reviews yet.