Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 20 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | <500ml |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Item Model Number | YC-301S |
| Rated Voltage | AC120V |
| Rated Frequency | 60Hz |
| Rated Power | 100W |
| Cone Quantity | 1 pc |
Instock
There are no reviews yet.