Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cup Body Material | Plastic |
| Charging Port Shape | Round |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Rating (Rpm) | 15001-18000Rpm |
| Dimensions (L x W x H (Inches) | 7.28"D x 6.3"W x 10.63"H |
| Housing Material | Plastic |
| Shape of Charging Port | Round |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Laying Method | Table |
| Speed Adjustment | Two Gears |
| Type | Centrifugal Juicer |
| Power (W) | 201-500W |
| Capacity | 1501-2000ml |
| Brand Name | SEJOY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.