Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 30 × 25 cm |
| Is Electric | lithium battery |
| Warning | no fire |
| Power Source | Electric |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | 2hours |
| Remote Distance | 80meter |
| Frequency | 2.4g |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| attribute 1 | Remote-Controlled Sailboat |
| attribute 2 | Haishen 650 |
| attribute 3 | Rc Racing Sailboat |
| attribute 4 | rc boat |
Instock
There are no reviews yet.