Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 5 cm |
| Form | 1/8 |
| BJD/SD Attribute | Suit |
| Mfg Series Number | Star Product |
| Warning | No Fire |
| Dimensions | for 17cm Labubu doll |
| Gender | Unisex |
| Model Number | A224 |
| Type | Accessories |
| Material | Cloth |
| Brand Name | Yoocour |
| Item Type | Doll Accessories |
| CN | Jiangsu |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.