Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 30 cm |
| Supports Appointment Timing | Yes |
| Time to market | Apr-11 |
| Weight | 2.8kg |
| External Dimensions | 382*289*293mm |
| Application | 1-2 people |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | 54 |
| Energy Label | Grade 3 |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Material | Aluminum Alloy |
| Accessories | Measuring Cup, Steaming Basket |
| Shape | cylinder |
| LCD | Yes |
| Certification | ce |
| Capacity | 4.0L |
| Power (W) | 400W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Smart rice cooker |
| Rated capacity | 4L |
| Rated voltage | 220V |
| Safety function | prevent dry burning |
| Rated power | 400W-500W |
| Rated frequency | 50HZ |
Instock
There are no reviews yet.