Instock
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Housing Material | STAINLESS STEEL |
| Energy Label | Grade 5 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Accessories | Measuring Cup, Steaming Basket |
| LCD | Yes |
| Certification | CCC |
| Capacity | 4-5L, 4L |
| Power (W) | 1000-1200W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, cake, Leben, TIMING, Claypot Cooked Food, Reservation, Rice Cooking, Non-water Non-oil Fricassee & Lobscouse, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Cooking & Stewing & Heating, Coarse Cereals, Porridge/Soup, Quick Boiling, Stewing, Reheating, Fine Cook, Heat Preservation, Baby Porridge |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Joyoung/Jiuyang |
| Model | 40n1 |
| Multi-function rice cooker | Hot rice porridge soup porridge |
| Material of liner | 304 stainless steel |
| Shape | Square |
| Specification | 3 people-5 people |
| Color classification | Sand Dune Gray |
| Control mode | Microcomputer type |
| Heating mode | Electromagnetic heating |
Instock
There are no reviews yet.