Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 33 cm |
| Capacity | 4-5L |
| Power (W) | <600W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | PQKERQE |
| Capacity of Rice cooker | 2345L |
| Heating mode of rice cooker | Chassis heating |
| Liner material | 304 stainless steel |
| Timing function | Not supported |
| Appointment function | Not supported |
| producing area | Chinese mainland |
| Place of shipment | Guangxi; Guangdong Province |
| 3C certification certificate number | 2020180718015558 |
| rated power | 500W |
Instock
There are no reviews yet.