Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 24 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Accessories | Measuring Cup |
| Certification | CE |
| Capacity | 1.6L |
| Power (W) | 860W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot, Claypot Cooked Food, Reservation, Rice Cooking, Non-water Non-oil Fricassee & Lobscouse, Rice Cooking & Porridge Cooking & Soup Stewing, Cooking & Stewing & Heating, Coarse Cereals, Porridge/Soup, Quick Boiling, Stewing, Reheating, Fine Cook, Heat Preservation, Brown Steamed Rice, Brown Rice Germination, Baby Porridge |
| Heating Method | IH Electromagnetic Heating |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.